Kubilas puikus Spa tavo kieme

Kubile, jakuzzi su masažinėmis srovėmis teko lankytis daugybę kartų, tačiau nei karto nekilo mintis išsinuomoti kubilą nuosavame kieme. Kadangi gyvename daugiabutyje su dideliu kiemu ir nedideliu skaičiumi kaimynų, su kuriais maloniai vakarojame savo rankomis pastatytoje terasoje. Nusprendžiau, jog kubilas bus puiki idėja kaimynų rate praleisti vakarą.

Sutariau su Kubilo nuoma Kaune, kada kubilas bus pastatytas, kaip jį reikės iškūrenti, per kiek laiko jis sušils. Tad noriu pasidalinti savo įžvalgomis apie kubilo nuomą, bei visas reikalingas detales.

Rekomenduoju šiai pramogai paskirti visą dieną, nuo ryto iki vakaro. Mūsų kubilas atkeliavo 10 val. ryto iškeliavo 22 val. vakaro. Kubilui reikalingas vanduo ~2 kubus, bei elektra masažinėms srovėms bei šviesoms.

Iškart pradėjome pildyti kubilą vandeniu tai užtrunka ~ 2-3 val. Po to pradėjome kūrenti, tai trunka 4-6 val. Apie 18 val. kubilas jau buvo paruoštas. Rekomenduoju jo neperkaitinti, nes vėliau teks sugalvoti kaip atvėsinti.

Iki tol dar rekomenduojame pasigaminti kažką skanaus, šiuo atveju mes rinkomės šašlykus su ryžiais bei svogūnais, na ir žinoma daržovėmis.

Kol vieni kūreno kubilą, kiti grėbė rudeninius lapus, kepė šašlykus ir mėgavosi auksiniu saulėtu rudeniu.

Apie patį kubilą ir teikiamą Spa

Dauguma, kuriems jau teko pabūti kubile, tai puikiai žinojo jo teikiamą atsipalaidavimą, tačiau buvo ir tokių, kuriems dar neteko pabūti kubile. Tarp jų buvo mano vyras ir mūsų kaimynas. Abu jie labai skeptiškai žvelgė į kubilą. Galiausiai visų paraginti įlipo į kubilą. Ką galiu pasakyti, jų mes iš ten neiškrapštėme iki pat galo. Jų nuotaikos kalbėjo už save, puikus atsipalaidavimas, netgi nugaros skausmo sumažinimas masažinėmis srovėmis. Dar mėgaujantis kubilu jau planavo kitą kartą kai vėl visi susirinksime.

Mano rekomendaciją tokia, kubilas šaltu metų laiku yra tikrai nuostabus potyris, kuomet su kepure sėdi karštame kubile, ar vakare ar dienos metu tikras spa, apvalo mintis ir atpalaiduoja kūną.

Rekomenduoju Robertą kubilo nuomai Kaune

Drakonų maistas

Dalintis: