Namelis medyje Anykščiai

Jau trečius metus iš eilės neplanuotai švenčiu savo gimtadienį Anykščių mieste. Anykščius jau pažinau, gan gerai, čia tikrai yra ką pamatyti, ką veikti ir kur nueiti. Ir kas kartą Anykščiai vis atsinaujina ir pritraukia savo žavesiu vis daugiau poilsiautojų. Atvykus į Anykščius šį kartą nusprendžiau aplankyti išnykusių gyvūnų skulptūrų alėja, kuri yra netoli basų kojų tako, Puntuko akmens ir Lajų tako, jei norisi pasivaikščioti galima nukeliauti iki pat Anykščių miestelio.

Netoliese taipogi yra kelios kavinės kur galima skaniai užkandžiauti lauke.

Salotos su kebabo mėsa

Šį kartą apsistojau „Medžio nemelyje”

Apie

Įkvėpti bei padrąsinti savo vaikų, nuostabiame Anykščių regioniniame parke ant keturių beveik šimtą metų skaičiuojančių pušų, 2017 m. surentėme pirmąjį namelį medyje. Į mūsų kaimo turizmo sodybą Namelis medyje“ kviečiame pailsėti šeimas ar draugus. Sodyba įsikūrusi Anykščių regioniniame parke, visai šalia Anykščių miesto, pušynų apsuptyje, netoli Šventosios upės. Pro sodybą driekiasi dviračių takas, kuriuo važiuodami galėsite atrasti daugybę nuostabių Anykščių vietų ir patirti neužmirštamų akimirkų. Sodyboje yra didelė pavėsinė, galinti apsaugoti ne tik nuo lietaus, bet ir nuo vėjo, taip pat čia rasite dviračių, erdvių lauko aikštelių, du kubilus. Net ir didelei kompanijai galime iškūrenti pirtį. Visoje sodybos teritorijoje veikia WiFi. Sodybos svečiai gali naudotis nemokamai elektromobilių krovimo stotele.

Medžio namelis
Svetainė

Tai tikrai labai įsimintina ir konfortabili vieta poilsiui, netoli miško. Visur, labai, švaru konfortabilu, man labai patiko, jog čia rami jauki aplinka. Labai malonūs savininkai, sutiko parodyti man visą aplinką, beje čia yra tvenkinys. O kas man labiausia patiko, jog čia priima su gyvūnais, man tai labai aktualu jog aplinka draugiška gyvūnams, nes visur keliaujame su Pupiu.

Drakonų maistas

Dalintis: