Namų valymo priemonės kurias naudoju.

Be kuriant receptus, virtuvė dažniausiai atrodo kaip po karo, kaip ir su kuo ją išvalyti ? Turbūt nevienai namų šeimininkei kyla klausimas su kuo valyti orkaitę ? Kaip panaikinti nemalonų kvapą šaldytuve ? Kuo valyti mikrobangų krosnelę, kokį indų ploviklį naudoti ir galiausiai kuo atkimšti užsikimšusius vamzdžius. Kol neatradau FM kompanijos namų valymo priemonių tol naudojau visokius valiklius kuriuos galiu rasti prekybos centre. Nesidomėjau jų sudėtimi, poveikiu gamtai bei organizmui. Kadangi pradėjau naudoti FM kompanijos namų valymo priemones todėl drąsiai galiu rekomenduoti savo TOP 5 NAMŲ VALYMO FAVORITUS.

1. Itin stipraus poveikio riebalų valiklis

Aktyvios putos pašalina netgi senus, sunkiai išvalomus riebalų pėdsakus. Kruopščiai pašalina ant darbastalių, kriauklėse, gruzdintuvėse, ištraukiamojo vėdinimo įrangoje, gartraukiuose, orkaitėse, ant grotelių, viryklių, plytelių ir kitoje virtuvės įrangoje susikaupusias riebias nuosėdas. Nebraižo valomų paviršių ir nepalieka dryželių. Nuolat naudojant priemonę žymiai lengviau išlaikyti švarą ir higieną bet kurioje virtuvėje. Valomi paviršiai skleidžia kerintį apelsinmedžio žiedų aromatą.

2. Šaldytuvo ir mikrobangų krosnelės valiklis

Sukurtas užtikrinti turinčių sąlytį su maisto produktais įrenginių: šaldytuvų, šaltkrepšių, mikrobangų krosnelių švarą. Skirtas įvairių rūšių vidinėms talpoms: plastikiniams, stikliniams ir nerūdijančio plieno paviršiams. Naujoviška formulė užtikrina veiksmingą riebių dėmių ir kitų nešvarumų šalinimą, higienišką švarą ir panaikina nemalonų kvapą. Be to, priemonės formulė padeda nuvalyti šerkšną nuo šaldytuvo sienelių, o patogus purkštukas leidžia pasiekti sunkiai prieinamas vietas ir naudoti produktą vertikalių paviršių valymui. Suteikia švelnų citrusinių vaisių aromatą. Rekomenduojamas kasdieniam naudojimui, ypač nuolatiniam mikrobangų krosnelių sienelių ir lėkščių bei šaldytuvo lentynų valymui. Purkštuvas parduodamas atskirai. Talpa: 750 ml

3. Židinių stiklo ir orkaičių valiklis

Puikiai valo orkaitėse, židiniuose, kepsninėse ir ant grotelių, taip pat namų apyvokos reikmenyse (keptuvėse, puoduose ir pan.) susikaupusius svilėsius, pridegusius riebalus bei aprūkusias vietas (degimo produktų nuosėdas, suodžius). Ypač rekomenduojamas židinių stiklams ir orkaitėms valyti. Nebraižo valomų paviršių ir nepalieka dryželių.

4. Indų ploviklis- balzamas BABASSU OIL

Lengvai pašalina riebalus, nuosėdas ir kitus nešvarumus. Poveikio veiksmingumo ir švelnumo odai derinys, sudėtyje yra senėjimą stabdančio ir delnų odą drėkinančio iš Brazilijoje augančios palmės riešutų spaudžiamo atalių aliejaus. Indų ploviklio balzamo sudėtyje esantis glicerinas ir alantoinas atkuria, ramina ir išlygina epidermį, panaikina įtrūkius ir suragėjimus. Sudėtyje esantis pieno proteinas ramina sudirgintas vietas ir gerina odos būklę. Neutrali odai pH reakcijos reikšmė – 5,5. Be alergenų. Patikrinta dermatologų.

5. Vamzdžių valymo granulės

Išbandykite jas prieš kviesdami vandentiekio specialistą! Ištirpina riebalus, plaukus bei maisto likučius. Išvalo kanalizacijos vamzdžius, nutekėjimo vamzdžius, sifonus. • nepakeičiamos kiekvienoje virtuvėje ir vonioje • naudoti mažiausiai vieną kartą per mėnesį 500 g.

Top 5 virtuvės valymo pagalbininkai

Jei sudomino šios ir daugiau namų, virtuvės valymo priemonių ir norite išmėginti aš jums galiu pasiūlyti net du būdus joms įsigyti, perkant iš manęs arba užsisąkant su 30 % nuolaida. Sudominau ? Parašykite man. El. p drakonumaistas@gmail.com arba susisiekite sumanimi per Facebook ar Instagram

Drakonų maistas

Dalintis: