Šuns dresūros pamokos Pirmoji pamoka

Sveiki, šiandien noriu pasidalinti įspūdžiais iš dresūros pamokų. Auginant šuniuką niekada nevėlu išmokti įvairių komandų, bendro paklusnumo, verta išmokti tiek šuniukui, tiek žmogui, kuris tą šuniuką augina. Kodėl ? Ogi todėl, kad mes suprastume kaip paprašyti, kaip pasakyti, kaip pakviesti, kaip parodyti šuniukui ko mes norime. Pradėjus auginti šuniuką, tiesa tai mano pirmas šuo, nes iki tol auginau 3 katinus, baltą, juodai baltą ir ryžą miltuotą. Tiesa mano gyvūnų vardai visada būdavo kažkokie imantrūs. Pvz. Pirmas baltas katinas Duidys, antras juodai baltas Mūra, na ir Pūkis, nieko neįprasto.

Murutis
Pūkis

Tai pirmasis šuo, buvo keista įdomi patirtis, visų pirma tai nėra katinas ir ne koks nors žiurkėnas. Šunį netgi ant rankų reikia paimti visai kitaip nei katiną. Ir sužinojau patį svarbiausią dalyką, jog šuo mumis pasitiki 100% mes jam visas pasaulis. Todėl šuniukui labai svarbu, jaustis reikalingam, jis nori būti naudingas, geras ir mums patikti, nes pasirodo tada šuo jaučiasi laimingas. Todėl labai svarbu mums išmokti tinkamai pateikti informaciją šuniukui, nes vien mūsų balsas šuniui yra labai svarbus.

Komanda „Zona”

Taigi išsirinkau, dresūros mokyklą „Šuns ritmu” ir mudu su Pupiu pradėjome lankyti pamokas. Visų pirma pamokų metu labai svarbu pasirūpinti, skaniukais, kurie turi būti minkšti ir nedideliais gabalėliais, šuniuko, nereikia šerti prieš ir po pamokos. Taipogi verta įsigyti krepšelį skaniukams.

Kol kas mes dar tik apsiprantame, mokomės paprastų dalykų:

  • Ateik čia,
  • Greta,
  • Aplink,
  • Zona,
  • Sėdėt,
  • Gulėt.

Kartojame komandas namie, lauke, Pupiui patinka dresūra, jam smagu atlikti komandas, gauti skaniuką. Beveik visos komandos pavyksta iškart, išskyrus gulėti. Čia reikia padirbėti. Kol kas dirbame su skaniukais. Praėjus daugiau pamokų būtinai pasidalinsiu mūsų įspūdžiais.

Drakonų maistas

Dalintis: