Ši vasara buvo daug kuo kitokia ir simboliškai ji prasidėjo ir baigiasi kartu su man svarbiu žmogumi. Atsitiktinai paskutinę pavasario dieną ankstyvą rytą išsiruošėme į Panevėžį kur vedžiau mokymus, siaurais keliukais, besidriekiančiais šalia geltonų dabar jau nužydėjusių laukų, keliavome su aušra. Na, o vakare patraukėme į mūsų per visą vasarą taip smarkiai pamėgtą Puvočių kaimą pirmą kartą plaukti Grūdos upe. Ši vasara man buvo kupina nuostabių nuotykių, nerealios meditacijos ir kelionių kartu su mano raudona meile Honda.

Hondytė pupytė

Šiai vasarai esu dėkinga už begales atradimų…

Puvočių kaimą, baidares ir nepaprastus nuotykius.

Naujus receptus

  • Naujas pažintis,
  • Naują darbą,
  • Naują naminį augintinį,
  • Upes,
  • Idėjas rašyti.

Be galo džiaugiuosi atradusi savo ramybės oazę Puvočių kaimą. Kartu ir naujas upes kuriomis plaukdama patyriau begales nuotykių, išmėginau savo galimybes susiorientuoti gamtoje, ištvermę, bebaimiškumą. Vasarai esu dėkinga už galimybę atrasti Skroblaus upę. Tai buvo viena sudėtingiausių mano kelionių.

Be galo džiaugiuosi galėdama dirbti su gyvūnais, kiekvieną dieną juos šerdama džiaugiuosi galimybe su jais pakalbėti, paglostyti, pradžiuginti, pagaliau radau vietą kurioje galiu skleisti gėrį. Norite naujo augintinio ? Visada galite rašyti man.

Pupis su vardiniu antkaklio pakabuku

Šimtajį kartą įsimylėjau Hondą, nes tai mažina kuri atitinka mano charakteį, kaip aš pasakyčiau, maža pikta ir graži 😀

Nemoku apsakyti kaip džiaugiuosi Pupiu, žadu pasidalinti ir pradžiuginti jus mieli skaitytojai, Pupio nuotykių skiltimi. Jis sparčiai tampa mano reklaminiu veidu.

Pupis prie jūros

Džiaugiuosi, jog vėl atradau jėgų ir noro tęsti ryšius su įvairiomis kompanijomis, išmėginti ir kurti receptus drauge.

Pievagrybiai su kalakutiena

Ir pabaigai su žmogumi, kuriuo vasarą pradėjau su juo kartu vasarą ir užbaigsiu.

Nuotykiai Grūdos upėje

Ačiū visiems kurie skaito, o labiausia ačiū tau, nes tik tavo dėka rašau…

Drakonų maistas

Dalintis: