Drakonas mėgsta kavutę

Drakonas mėgsta gerti kavą.

Nuo pat mažens tai buvo tikras šeimos ritualas, kuomet ryte gamindavome kavą ir ilgai šnekučiuodavomės su mama bei močiute. Kavos gėrimo ritualą pradėdavo kavos gamyba, pratęsdavome kavos gėrimu ir baigdavome ilgais pokalbiais kurie trukdavo iki vidurdienio. Dažniausiai taip sau leisdavome tik savaitgaliais.

Iki šiol kava man yra vienas iš ryto ritualų, kuriuo pradedu savo ankstyvą rytą tačiau dabar nebesišnekučiuoju su mama, o rašau tinklaraštį ir stengiuosi jį pateikti kuo idomiau. Ir kavos puodelis visada padeda atrasti naujų minčių, pasisemti puikių idėjų. Įsigijome seniai išsvajotą kavos aparatą ir pradėjome malti kavą, nes tik malant kavos pupeles kavos skonis atsiskleidžia geriausiai.

Teko išmėginti „Kavos draugo” kavą

„Caprissimo Fragrante“


Dviejų Brazilijos kavų pupelių mišinys. Lengvo aromato, galima užuosti riešutų sviesto ir šokoladinių saldainių kvapą. Geriant kavą atsiskleidžia pieniško šokolado skonis bei lengvas graikinių riešutų kartumas.

„Caprissimo Professional“

Arabika kavos pupelės iš Pietų Amerikos bei Indijos. Garuojančios kavos aromate galima užuosti prinokusių vyšnių kompotą, o paragavus – pajausti švelnią vyšninę rūgštelę.

„Caprissimo Belgique“

Kavos pupelių mišinys iš Brazilijos ir Hondūro, kurį sudaro 80% Arabika ir 20% Robusta. Skonis patiks stipresnių kavų mylėtojams. Stiprus aromatas, saldi karamelė ir juodasis šokoladas – geriausiai šią kavą apibūdinantys žodžiai.

Kavos galite įsigyti „Kavos draugas”

Drakonų maistas

Dalintis: