Not just Coffe – Lounge Kaunas

Drakonų maistas pavasarėjančio savaitgalio vakarą lankėsi loung „Not jus coffe”. Išties jau seniai Kaune norėjosi kažko panašaus lyg pasijustumei kaip namie. „Not just coffe” tai ir yra ne tik kavos baras, bet jauki vieta praleisti malonų vakarą. Čia galima atsigerti įvairiausios, kokybiškos kavos, tokios kaip Arabica ar pasimėgauti sakniu kokteiliu. O svarbiausia, galima užsisakyti ir pasimėgauit vandens pykpe, tradiciniu kalijanu arba Hookah box, tai naujovė kurios dar neteko bandyti.

Labiausiai nustebino malonus aptarnavimas, bei malonus elgesys su klientais, kiekvienas čia yra laukiamas. Jei tiesiog nori ramiai atsigerti kavos, tai puiki vieta jos paskanauti. Jei nori maloniai praleisti vakarą su draugais ir pasimėgauti kokybišku kalijano dūmu arba išmėginti „Hookah box” tai vieta kaip tik tau.

Man labiausiai patinka rasti vietą, kurioje galiu ilgai ir ramiai mėgautis kava, stebėti aplinką ir tiesiog leisti laiką. Vasaros metu čia atsidarys ir lauko terasa, kurioje bus malonu užsukti, pasimėgauti maloniu kalijano dūmu arba atsigerti kavos.

Iki kitų susitikimų Drakonų maistas

Dalintis: