Metų įvykis

Vieno ypatingo žmogaus įkvėptas, kartu su kitu svajone palydėtas, prieš daug metų kaip idėja užgimęs ir išsirutuliojęs tinklaraštis „Drakonų maistas”.

cropped-drakonc5b3-maistas1.png

„Drakonų maistas” – idėja, kuri užgimė gal prieš kokius 5 metus, o gal ir anksčiau, dabar net sunku nusakyti kada. Tai tebuvo idėja dalintis receptais tarpusavyje ir tiesiog juos turėti vienoje vietoje.

Šiuo metu, esu pradedančioji blogerė (tinklaraštininkė). Savo tinklaraštį sukūriau 2018 kovo mėn. Pradinė idėja buvo, kartu su drauge, rašyti bendrus receptus ir tiesiog dėl savęs turėti vietą, kur juos dėtume kartu.

Laikui bėgant vis neatsirasdavo laiko sukurti tinklaraščio, nuotraukos kaupėsi, įspūdžiai dulkėjo neaprašyti, laiko trūkumas ir pagrindiniai darbai neleido tuo užsiimti. Taigi per pavasarinę ligą, kuri truko porą savaičių, pagaliau turėjau laiko ir nutariau, jog jėgų užteks ne tik gulėti lovoje, kad būtent dabar, kaip tik tas metas, kai galiu kurti tinklaraštį. Pasitarus su drauge nutarėme, jog kursiu viena ir tiesiog, jei atsiras noro ir laiko jos gyvenime, ji prisijungs.

Taigi, pradėjau kelti kelionių ir maisto įspūdžius, bei vieną, kitą savo receptą, skautišką veiklą, papuošalų aprašymus, mintis ir išgyvenimus. Visą tai suplakiau į vieną.

Po kurio laiko, atskyriau savo papuošalų gamybos idėjas nuo „Drakonų maisto”. Taip atsirado „Grožio imperija Jinnaboutique” grožio, stiliaus mados tinklaraštis.

20181008_222555_0001

Mano tinklaraštis šiek tiek išaugo, atsirado susidomėjimas juo, man pačiai tai buvo lyg pramoga. Tačiau pastebėjau jog kiti tinklaraščiai iš to kažkaip gauna apčiuopiamos naudos. Tada pradėjau domėtis kaip išpopuliarinti tinklaraštį. Nes dirbant, o ypač jei dirbi daug norisi gauti už tai atlygį ir kas žino, gal tai gali tapti tavo papildomų pajamų šaltiniu. Nesu linkusi rašyti, vien tam jog iš to uždirbčiau. Nes mano galva rašymas yra pašaukimas. Tačiau jei tas pašaukimas gali tapti tavo darbu, tai yra tiesiog nuostabu.

Taigi po gerų 5 mėnesių. Po įkvėpenčio sakinio siek savo svajonių. Aš – mes galime pasigirti savo „Drakonų maistu”. Sakau mes, nes tas laikas atėjo ir kiek daugiau nei prieš mėnesį prie manęs prisijungė ir mano draugė. Su ja kartu kuriame savo receptus, išsikeliame naujų tikslų ir dabar jau siekiame mūsų svajonių. Smagiausia tai, jog abiejų galvoje jau knibžda idėjų lobynas.

Taigi ačiū 2018 metams.

/ Už netikėtą ligą;

/ Idėjų įgyvendinimą;

/ Draugų ir artimųjų palaikymą;

/ Nemėgstamo darbo pakeitimą mėgstamu;

/Svajonių pagreičio gavimą;

/ Partnerių pasitikėjimą;

/Draugės sūnui, kurio atsiradimas paskatino mamą imtis naujos veiklos ir atrasti savyje naujus talentus;

/Ir ačiū tau, žmogau, už įkvėpimą ir dar kur kas daugiau !

2019 „Drakonas svajoja”

/ Tobulinti tinklaraščio išvaizdą bei turinį;

/ Įgyvendinti naujas idėjas;

/ Išplėtoti skiltį „Drakonas keliauja”;

/ Kartu su partneriais siekti bendrų tikslų;

/ Išmokti gaminti jautieną :);

/Būti lyderiais savo veikloje;

/Atrasti naujų talentų savyje.


Drakonų maistas

Dalintis: